BlackPress.pl

BlackPress.pl

Nie jesteś zalogowany Zaloguj

BlackPress to wzrosty

BlackPress oferuje usługi pozwalające uzyskać znaczne wzrosty pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych, tj Google, Bing, Yahoo i inne. Polepszenie pozycji będzie skutkowało zwiększeniem liczby odwiedzających oraz potencjalnych klientów.

Wzrosty pozycji w wyszkuiwarkach

BlackPress to większe zyski

Zwiększona liczba odwiedzających podwyższa szanse na znalezienie klienta zainteresowanego oferowaną usługą, co może mieć wpływ na ilość realizowanych transakcji. Ostatecznie odbije się to na zyskach i wynikach finansowych firmy.

Zwiększenie zysków

BlackPress zwiększa siłę marki

Artykuły marketingowe publikowane w Internecie wpływają na siłę oraz pozycję reklamowanej marki. BlackPress poprzez umieszczenie wielu artykułów w różnych serwisach pomaga w procesie budowania silnej mocnej marki.

Sukces

Nasza oferta

Oferujemy narzędzie służące do automatycznej publikacji artykułów reklamowych w preclach (serwisach typu Presell Page) opartych o platformę blogową WordPress. Takie serwisy oferują linki tematyczne, tak bardzo lubiane przez Google oraz inne wyszukiwarki. Dzięki temu promowana strona szybko osiągnie szczyty wyników wyszukiwania.

Oferta

Dane Kontaktowe

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy niezbędnych wyjaśnień. Aby przyspieszyć proces kontaktu prosimy korzystanie z danych poniżej lub użycie formularza kontaktowego.

Damian Jóźwiak
e-mail:

Płatności

Płatności

W przypadku problemów z płatnościami automatycznymi prosimy o kontakt na poniższe dane lub poprzez formularz kontaktowy.

e-mail:

Dane firmy

Firma

PPHU Pokal
Wioletta Jóźwiak
ul. Sadowa 22
64-200 Wolsztyn
NIP: 923-100-04-82

Formularz kontaktowy