BlackPress.pl

BlackPress.pl

Nie jesteś zalogowany Zaloguj

BlackPress to wzrosty

BlackPress oferuje usługi pozwalające uzyskać znaczne wzrosty pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych, tj Google, Bing, Yahoo i inne. Polepszenie pozycji będzie skutkowało zwiększeniem liczby odwiedzających oraz potencjalnych klientów.

Wzrosty pozycji w wyszkuiwarkach

BlackPress to większe zyski

Zwiększona liczba odwiedzających podwyższa szanse na znalezienie klienta zainteresowanego oferowaną usługą, co może mieć wpływ na ilość realizowanych transakcji. Ostatecznie odbije się to na zyskach i wynikach finansowych firmy.

Zwiększenie zysków

BlackPress zwiększa siłę marki

Artykuły marketingowe publikowane w Internecie wpływają na siłę oraz pozycję reklamowanej marki. BlackPress poprzez umieszczenie wielu artykułów w różnych serwisach pomaga w procesie budowania silnej mocnej marki.

Sukces

Nasza oferta

Oferujemy narzędzie służące do automatycznej publikacji artykułów reklamowych w preclach (serwisach typu Presell Page) opartych o platformę blogową WordPress. Takie serwisy oferują linki tematyczne, tak bardzo lubiane przez Google oraz inne wyszukiwarki. Dzięki temu promowana strona szybko osiągnie szczyty wyników wyszukiwania.

Oferta

Mieszarka synonimów (Seo Mixer)

Mieszarka synonimów pozwala w łatwy i szybki sposób tworzyć wiele unikalnych tekstów poprzez losowanie fraz spośród wcześniej podanych synonimów. Dzięki takiemu narzędziu nie musisz obawiać się o powielanie treści (inaczej zwane duplicate content). Mieszarka zaimplementowana w systemie BlackPress.pl pozwala na:

  • wybranie jednej z kilku wersji tekstu,
  • wybranie jednego z kilku synonimów (także zagnieżdżonych),
  • losowanie kolejności zdań/fraz,
  • losowanie kolejności paragrafów.

Nie wiesz jak to działa? Zobacz tutaj.

Wpisz tekst
Wynik
Długość tekstu

Aktualna długość tekstu:
Minimalna długość tekstu:
Maksymalna długość tekstu: