BlackPress.pl

BlackPress.pl

Nie jesteś zalogowany Zaloguj

BlackPress to wzrosty

BlackPress oferuje usługi pozwalające uzyskać znaczne wzrosty pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych, tj Google, Bing, Yahoo i inne. Polepszenie pozycji będzie skutkowało zwiększeniem liczby odwiedzających oraz potencjalnych klientów.

Wzrosty pozycji w wyszkuiwarkach

BlackPress to większe zyski

Zwiększona liczba odwiedzających podwyższa szanse na znalezienie klienta zainteresowanego oferowaną usługą, co może mieć wpływ na ilość realizowanych transakcji. Ostatecznie odbije się to na zyskach i wynikach finansowych firmy.

Zwiększenie zysków

BlackPress zwiększa siłę marki

Artykuły marketingowe publikowane w Internecie wpływają na siłę oraz pozycję reklamowanej marki. BlackPress poprzez umieszczenie wielu artykułów w różnych serwisach pomaga w procesie budowania silnej mocnej marki.

Sukces

Nasza oferta

Oferujemy narzędzie służące do automatycznej publikacji artykułów reklamowych w preclach (serwisach typu Presell Page) opartych o platformę blogową WordPress. Takie serwisy oferują linki tematyczne, tak bardzo lubiane przez Google oraz inne wyszukiwarki. Dzięki temu promowana strona szybko osiągnie szczyty wyników wyszukiwania.

Oferta

Oferta BlackPress.pl

Usługę automatycznej publikacji artykułów pozycjonujących w serwisach typu Presell Page można zakupić w pakietach przedstawionych poniżej. W każdym przypadku punkty zostają dodane do konta użytkownika, po wpłynięciu opłaty oraz otrzymaniu potwierdzenia z systemu Dotpay (który jest dostawcą modułu płatności automatycznych). Punkty przypisane do konta mogą być w dowolnej chwili wykorzystane na stworzenie nowego zadania dodania precli.

Przed złożeniem zamówienia zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

W celu złożenia zamówienia należy kliknąć w jeden z poniższych pakietów.

Small

1 punkt za 18zł

Pro

10 punktów za 140zł

Seo PRO!

20 punktów za 240zł

Co daje 1 punkt?

1 punkt pozwala na stworzenie jednego zadania w ramach którego zostanie wykonana próba dodania tekstu reklamowego do wszystkich serwisów typu Presell Page znajdujących się w naszej bazie (aktualnie jest ich 1610). W sumie jeden punkt daje około 40 opublikowanych artykułów w różnych preclach.

Wznowienie zadania

Do naszej bazy precli systematycznie są dodawane nowe serwisy, dlatego wprowadziliśmy dodatkową usługę, którą jest wznowienie zadania. Takie wznowienie pozwala na dodanie zadania do precli, które zostały dodane do systemu po zakończeniu wybranego zadania.
Koszt wznowienia to: 0,5pkt.

Potrzebujesz większego pakietu?

Jeśli potrzebujesz większego pakietu punktów, napisz do nas. Postaramy się przygotować ofertę indywidualną.